INFOLINKA: 00421 919 461 051, Po - Pia 10:00 - 13:00

Sme Autorizovaným predajcom Originálnej Chioskej Mastichy

Žiaľ tak ako vo pri všetkom, čo je dobré a nie je úplne lacné, aj vo svete Chioskej mastichy dochádza k rôznemu pančovaniu originálnej mastichy, jej „obohacovaniu“ o ďalšie účinné látky, tvrdeniam, že takto je masticha ešte účinnejšia. 

Výsledný efekt je ten, že masticha sa potom ľahšie spracováva a výsledný produkt je lacnejší, keďže obsahuje menej originálnej mastichy. 

Alebo sa na výrobu použije masticha, ktorá nepochádza z gréckeho ostrova Chios a teda ani nemá požadované účinky. Preto je lepšie pred kúpou overiť si zdroj Vami kupovanej Chioskej mastichy.

Logo Asociácie pestovateľov Chioskej mastichy

Keďže niektorí predajcovia klamlivo tvrdia, že sú jediní autorizovanívyžiadali sme si od gréckej asiociácie potvrdenie našej spolupráce, aby ste sa vedeli v ponuke na trhu lepšie zorientovať.

Všetky nami predávané mastichové produkty obsahujú iba originálnu chioskú mastichu pochádzajúcu z jedného zdroja a tým je Asiociácia pestovateľov Chioskej mastichy na gréckom ostrove Chios. Nižšie nájdete potvrdenie o spolupráci, medzi naším českým obchodným partnerom, spoločnosťou NOTIA (naším jediným dodávateľom) a Asociáciou pestovateľov.

Keď hľadáte pre seba ten najlepší mastichový produkt, vyberajte múdro. 

Ďalšie informácie: Stretnutie československého distribútora so zástupcami Asiociácie pestovateľov Chioskej mastichy.

Originálna Chioská Masticha Potvrdenie