INFO 00421 0919 461 051

 

Informácie o nás

Tento web pre Vás pripravila a prevádzkuje spoločnosť ABNOBA s.r.o. Sme malá rodinná spoločnosť s obrovským záujmom pre alternatívnu liečbu.

logo mamazem

mamazem 

Vznikli sme v roku 2013 s cieľom priviesť na Slovensko a do Európy nové alternatívne výživové doplnky. Od začiatku roku 2013 pre Vás prevádzkujeme eshop s bohatou ponukou prírodných produktov: www.mamazem.sk.

 

masticha 

Ako vôbec prví sme začiatkom roka 2013 priviezli Chioskú mastichu na Slovensko a stali sa distribútorom pre Slovenskú republiku v predaji Chioskej mastichy. Od začiatku spolupracujeme s hlavným distribútorom Chioskej mastichy pre ČR a SR, spoločnosťou NOTIA, ktorá prevádzuje eshop www.masticha.cz.  Na Slovensko prinášame mastichové produkty a tešíme sa z jej úspechu u nás. Zásobujeme desiatky obchodov, zdravých výživ, eshopov a lekární po celom Slovensku. 

Za toto obdobie sme nazbierali bohaté skúsenosti čo sa týka jej účinkov a použitia. Ak máte otázky, obráťte sa na nás, radi Vám poradíme. 

Mohlo by Vás zaujímať:

Zoznam obchodných partnerov (lekárne, bioobchody, eshopy)

Chránené označenie pôvodu PDO (predávame iba originálnu chioskú mastichu)

Planet Ayurveda

Okrem Chioskej mastichy sme distribútorom aj ajurvédskej medicíny Planet Ayurveda, ktorú dovážame priamo z Indie: www.planetayurveda.sk