INFO 00421 0919 461 051

 

MASTICLIFE HELICOBACTER PYLORI ANTIGEN TEST

Napíšte recenziu ako prvý!

Imunologický test H.pylori ST na stanovenie antigénu Helicobacter pylori v stolici.

 

Dostupnosť: skladom

Excl. Tax: 6,58 € Incl. Tax: 7,90 €

Popis

Details

Originálny názov: Masticlife Helicobacter pylori antigen test

 

Popis:

 

Vyšetrenie stolice imunochromatografickým testom Helicobacter pylori ST je jednoduché, rýchle a neinvazívne vyšetrenie, ktoré pomôže odhaliť aktívnu infekciu stanovením antigénu Helicobacter pylori v stolici. Táto metóda vyšetrenia je najjednoduchšia na určenie diagnózy a slúži aj ako kontrola na ukončenie liečby. Test je vyrobený tak, aby detekoval antigén Helicobacter pylori vo vzorke stolice a výsledok sa dal jednoducho vizuálne interpretovať pomocou pásikov na testovacej doštičke.

Helicobacter pylori je mimoriadne častý patogén (pôvodca ochorení). Infekcia touto baktériou patrí celosvetovo medzi najčastejšie sa vyskytujúce nákazy. Spôsobuje veľmi rozšírenú infekciu bakteriálneho pôvodu, ktorá zasahuje sliznicu žalúdka a dvanástorníka a vyvoláva rôzne tráviace ťažkosti. Časom spôsobuje tzv. chronický aktívny zápal (gastritídu). Vznik žalúdočných a dvanástorníkových vredov môže viesť až k rakovine žalúdka. Je dokázané, že prítomnosť helicobactera pylori je hlavnou príčinou rakoviny žalúdka. Včasnou a efektívnou liečbou môžeme týmto ochoreniam predchádzať.

 

  

Použitie:

 

1. Stolicu dajte na suchú čistú podložku alebo papier. Stolica priamo zo záchodu nie je vhodná na odber.

2. Odkrúťte farebný uzáver v nádobke. Dajte pozor, aby ste neodlomili tyčnku na uzávere a držte nádobku tak, aby ste nevyliali tekutinu. 

3. Z vnútornej strany farebného uzáveru vyčnieva tyčinka so závitom na konci. Ponorte koniec tyčinky (celý závit) do 3 - 4 rôznych častí stolice. Kúskom toaletného papiera alebo papierovou vreckovkou utrite koniec tyčinky tak, aby zostalo len malé množstvo stolice v ryhách závitu. Na test postačí malé množstvo stolice zachytené v rychách závitu. 

4. Ponorte tyčinku so zachytenou stolicou do skúmavky, pevne zašróbujte a obsah skúmavky premiešajte silným zatrepaním (rozpustená stolica môže byť v skúmavke uskladnená max. jeden deň v chladničke). 

5. Vytiahnite testovaciu kazetu z ochranného obalu. Odstráňte biely uzáver zo skúmavky, odlomte hrot. Nakvapkajte 3 kvapky do menšej oválnej jamky na testovacej kazete. Počkajte pokiaľ sa neobjaví farebná čiara (čiary) vo väčšom okienku označenom CT. Výsledok je hotový 10 min od nakvapkania. Neodčítavajte výsledok po viac ako 20 minútach.

 

 

Vyhodnotenie výsledku:

 

Pozitívny: Objavia sa dve zreteľné čiary. Jedna čiara musí byť v kontrolnej oblasti (C) a druhá v testovacej oblasti (T). Aj slabo zafarbená čiara v testovacej oblasti (T) znamená pozitívny výsledok.

Negatívny: Objaví sa iba jedna farebná čiara v kontrolnej oblasti (C). V testovacej oblasti (T) nie je žiadna čiara.

Neplatný: Neobjaví sa žiadna čiara. Zopakujte test s novou testovacou kazetou a dodržujte návod na použitie.

 

  

Výrobca:Notia s.r.o. 

Informácie o značke MasticLife.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Weight 0.2000
Country of Manufacture Grécko

Recenzie

Napíšte svoju recenziu

Hodnotíte produkt: MASTICLIFE HELICOBACTER PYLORI ANTIGEN TEST

  • Značky produktu

    Značky produktu

    Značky oddeľte medzerami. Pre frázy použite jednoduché úvodzovky (').