INFOLINKA: 00421 919 461 051 Po - Pia 10:00  - 13:00 

INFO 00421 0919 461 051

 

Mastichové Produkty

Mastichové kapsuly, mastichový prášok, mastichové kryštály aj mastichové žuvačky 

Ako distribútor Chioskej mastichy pre Slovenskú republiku prinášame na Slovensko mastichu už od roku 2013. Máme pre Vás najširšiu ponuku mastichových produktov, pričom všetky naše produkty obsahujú iba originálnu Chioskú mastichuAko si vybrať z našej ponuky?

Mastichová kúra

Mastichovú kúru u nás nenájdete. Na základe našich dlhoročných skúseností sme zistili, že pri vážnych zdravotných ťažkostiach je dôležité užívať dostatočné množstvo čistej mastichy (1 gram denne). To je všetko. Všetky ostatné prípadné zázračné prídavné látky, odporúčania používať zubné pasty a iné produkty je len marketingový ťah. Užívajte aspoň 1 gram čistej originálnej mastichy denne a jej formu si zvoľte sami. U nás nájdete výhodné balenia s množstevnými zľavami, pretože mastichu je ideálne užívať 3 mesiace.

Mastichové kapsuly s čistou mastichou

Ak už máte vážnejšie tráviace ťažkosti, ako sú bolesti žalúdka, žalúdočné vredy, či premnožené nežiadúce baktérie, ako je napríklad Helikobakter, siahnite po kapsuliach obsahujúcich čistú chioskú mastichu. Pretože vo Vašom prípade je najdôležitejšie dodržať odporúčanie užívať aspoň 1 gram čistej mastichy denne. Odporúčame 90ks Kapsule Masticha Original alebo 40ks Kapsule Masticlife Strong & Pure.

Mastichové kapsuly a prášok s prebiotikom

Ak máte v určitom období, napr. na jar a jeseň opakovane tráviace ťažkosti, sú tu pre Vás kapsule Mastichlife Prebiotic a Mastichový prášok. Tie môžete použiť ako prevenciu. Okrem mastichy obsahujú aj prebiotikum inulín, čo je vlastne potrava pre žiadúce črevné baktérie.

Mastichové kryštály

Ak hľadáte na žuvanie skutočne čistý produkt, siahnite po mastichových kryštáloch (mastichové slzy - surová živica). Pomôžu aj pri problémoch v ústach, ako sú rôzne mykózy, či povlak na jazyku. A navyše ich žuvaním znížite počet nežiadúcich baktérií v ústach. Pomôžu tiež uľaviť od tráviacich ťažkostí ako je pálenie záhy či ťažoba v žalúdku.

Mastichové žuvačky

Ak radi žujete, hľadáte spôsob ako si osviežiť dych a pritom sa zaobídete bez umelých sladidiel ako je aspartam, ale dávate prednosť prírodným sladidlám, sú tu pre Vás mastichové žuvačky. Na výber hneď niekoľko príchutí.

Kozmetika s mastichou

Obsiahnutá chioská masticha má antimykotické a antibakteriálne účinky, čo sa využíva či už pri šampónoch, mydlách alebo zubných pastách. 

 

Items 1 to 32 of 60 total

na stránku

Page:
  1. 1
  2. 2

Items 1 to 32 of 60 total

na stránku

Page:
  1. 1
  2. 2